top of page

Groupe de Récits d'une psy

Public·49 membres

FC Kodaň Galatasaray on-line přenosu 12 prosince 2023

Nejlepší výchozí pozici má FC Kodaň, jenž přivítá na domácím stadionu Galatasaray Istanbul. Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00. Liga mistrů ...

Galatasaray - FC Kodaň | ONLINE | 20.9.2023 18:45 - iSport.cz 20. 9. 2023 — kolo - Online přenos - Galatasaray : FC Kodaň - 20. září 2023 18:45 Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45. Liga mistrů 2023 ... Icardi z pen. - 8. Coman, 73. Kane, 79. Musiala. Rozhodčí: Massa (It. ). Diváci: 51. 776. Manchester United - FC Kodaň 1:0 (0:0)Branka: 72. Maguire. Rozhodčí: Guida (It. Diváci: 75. 635. Tabulka:1. Bayern Mnichov33009:592. Galatasaray31116:743. Manchester United31026:734. FC Kodaň30123:51Skupina B:FC Sevilla - Arsenal 1:2 (0:1)Branky: 58. V 19. minutě zblízka poslal domácí na San Siru do vedení Sánchez, po změně stran sice po rychlé kombinaci a střele k tyči srovnal Glukh, ale za dalších sedm minut rozhodl z penalty Calhanoglu. Salcburk potvrdil aktuální slabší formu, podruhé za sebou nebodoval a s jedním vítězstvím je třetí. Do čela skupiny B poskočil Arsenal po vítězství 2:1 v Seville. Londýnský celek po gólech na přelomu poločasů vedl 2:0, ale nakonec se o tři body ještě musel strachovat. Gudelj - 45. +4 Martinelli, 53. Jesus. Rozhodčí: Nyberg (Švéd. Diváci: 42. 714. Lens - PSV Eindhoven 1:1 (0:0)Branky: 65. Wahi - 55. Bakayoko. Rozhodčí: Petrescu (Rum. Diváci: 41. 229. Arsenal32017:362. Lens31204:353. FC Sevilla30214:524. PSV Eindhoven30213:72Skupina C:Braga - Real Madrid 1:2 (0:1)Branky: 63. Djaló - 16. (Žít###) Sheriff Slavia Praha koukněte se 30 listopadu 2023 30. 11. 2023 — 2023 — (SLEDOVAT ŽIVĚ###) Galatasaray FC Kodaň koukněte se 20. 9 Textový ONLINE přenos Tiraspol - Slavia na iSport. cz >> Tiraspol vs ... Preview zápasu FC Kodaň - Liga mistrů Preview zápasu FC Kodaň - Galatasaray SK, předzápasové informace, zranění klíčových hráčů, výroky trenérů, fotbalové statistiky a další info k utkání FC ... Ve druhém utkání skupiny Manchester doma udolal Kodaň. Zápas v 72. minutě rozhodl hlavou v poslední době často kritizovaný obránce Maguire, který skóroval poprvé od loňského února. Dánský přemožitel pražské Sparty z kvalifikace byl na Old Trafford nebezpečný, hned v úvodu trefil Goncalves tyč a v sedmé minutě nastavení zahodil Larsson jedinečnou šanci na vyrovnání, když z penalty jen napálil brankáře Onanu. Náhradní český gólman domácích Vítek, jenž dnes oslavil 20. narozeniny, se tentokrát na lavičku nedostal. Portugalský celek je po druhé porážce v tabulce třetí a ztrácí dva body na Neapol. Italský šampion podruhé zvítězil venku, v Berlíně mu k tomu stačil jediný gól Raspadoriho z 65. minuty. Union, za který v polovině druhé půle naskočil střídající Král, prohrál devátý soutěžní zápas po sobě. Na úvodní body nedosáhla ani Benfika. Lisabonský celek se doma proti San Sebastianu dostal do tempa až v závěru, odvrátit třetí porážku ve skupině D ale už nedokázal. Český bek Jurásek poprvé za lisabonský celek nastoupil v Lize mistrů od začátku a nakonec odehrál 59 minut. Krátce po jeho vystřídání rozhodl zblízka hostující Méndez. Španělský celek udržel neporazitelnost ve skupině podobně jako Inter Milán po vítězství nad Salcburkem. Finalista minulé sezony stejně jako San Sebastian podruhé za sebou zvítězil a se sedmi body je v tabulce o skóre druhý. Vavro a jeho Kodaň stratili 3 body v závere zápasu 20. 9. 2023 — kolo. Začiatok online prenosu: 20.09.2023, 09:45. Galatasaray. 2:2 FC Kodaň: Grabara – Meling, Vavro, Diks, Jelert – Gonçalves, Falk ... [[[dnes@@@]]!!!!] Bayern FC Kodaň Přímý přenos 29 listopadu 3. 10. 2023 — Galatasaray SK - Manchester United Přímý přenos Man City RB Lipsko Přímý přenos 28/11/2023 Sledujte Online před 10 hodinami — Bayern Mnichov ...